A NetEase bejelentette, hogy a Marvel Rivals 3.5-ös szezonjának július 24-i indulásával minden játékos közötti hangalapú beszélgetést rögzíteni fognak, hogy kiszűrjék a toxikus viselkedést tanúsító felhasználókat – írja a GameSpot. A cég automatikus rendszert vezet be, amely a rögzített hanganyagokat elemzi, és kiszűri a szabályszegő megnyilvánulásokat. A rendszer által jelzett eseteket emberek is át fogják hallgatni, mielőtt a játékos büntetést kap — legyen az tiltás vagy más szankció.
A 3.5-ös frissítés egy másik fontos eleme azokra a játékosokra fókuszál, akik idő előtt kilépnek a kompetitív meccsekből. Számukra szigorúbb büntetéseket vezetnek be, beleértve hosszabb idejű eltiltásokat és nagyobb pontlevonásokat. Az otthagyott csapattársak számára pedig könnyebbé válik a meccs feladása, valamint pontkompenzációt is kapnak.
A szezonhoz kapcsolódó újdonság a Resource Rumble nevű játékmód, amely augusztus 22-én érkezik. A szezon már múlt hónapban elkezdődött, amikor a játékosokhoz csatlakozott Jean Grey (Phoenix). Emellett bekerült egy új csapatképesség is a Fantastic Four: First Steps képregény alapján, amelyben a Human Torch és The Thing rivalizálását idézik meg. A Fantasztikus Négyes filmszereplői szintén kipróbálták a karaktereiket a játékban — erről felvételek is készültek.
A NetEase célja, hogy a Marvel Rivals közössége biztonságosabb és élvezetesebb hely legyen minden játékos számára.








Leave a comment